×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» جالب ترین ها » غارهای یخی اسرارآمیز یا نقاشی‌های انتزاعی؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۶

 کد خبر: 50052

غارهای یخی اسرارآمیز یا نقاشی‌های انتزاعی؟

برترین‌ها: عکاسی به نام «ماتج کریز» با دوربین عکاسی خود به کاوش در اعماق غارهای ناشناخته ایسلند پرداخته است. او با ترکیب عکاسی هوایی و زمینی زیبایی اسرارآمیز غارهای یخی را مستند کرده است. به نظر می‌رسد این مکان نفس گیر در یک محفظه شیشه‌ای محصور شده است و از زوایای خاصی اصلا شبیه یک منظره […]

برترین‌ها: عکاسی به نام «ماتج کریز» با دوربین عکاسی خود به کاوش اعماق غارهای ناشناخته ایسلند پرداخته . او با ترکیب عکاسی هوایی زمینی زیبایی غارهای یخی را مستند کرده . به نظر می‌رسد این مکان نفس گیر در یک محفظه شیشه‌ای محصور شده و زوایای خاصی اصلا شبیه یک منظره طبیعی نیست. جالب توجه‌ترین نکته در عکس‌ این یخچال‌ آبی این که سایه‌های مختلف و اشکال ارگانیک، آن‌ها را شبیه نقاشی‌های رنگ روغن انتزاعی کرده .

 

 

این عکس‌ها زیبایی اسرارآمیز این کشور و استعداد فنی هنرمند را به نمایش می‌گذارد. رنگ‌های موجود در عکس‌ها علیرغم کمبود نور ورودی به غار، درخشان است. او بدون ویرایش عکس‌ها به این ترکیب دراماتیک دست یافته است.

 

غارهای یخی اسرارآمیز یا نقاشی‌های انتزاعی؟ 

ماتج در این بار می‌گوید: «یکی از غارهای یخی این منطقه سال‌هاست شناخته شده، اما غارهای جدیدی در زبانه شرقی یخچال امسال ظاهر شده اند. من یک سال است که در این منطقه کار می‌کنم و چون با شرکت‌های محلی رابطه خوبی دارم، آن‌ها غارهای آبی کریستالی به من گفتند که از چشم گردشگران پنهان است. این مناطق همیشه خطرناک هستند، رسیدن به برخی از آن‌ها باید ابتدا با قایق بروید و سپس در یخچال‌ها صخره نوردی ، اما اتفاق یک بار میفتند. آتشفشان‌های فعالی زیر این یخچال وجود دارد و زلزله می‌تواند ورودی غار را در هم بریزد و اتفاقات دیگر… ایسلند کشوری جادویی است و غارهای یخی یک دنیای خیالی هستند.»

 

 غارهای یخی اسرارآمیز یا نقاشی‌های انتزاعی؟

 

غارهای یخی اسرارآمیز یا نقاشی‌های انتزاعی؟

 


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : جالب ترین ها , سرگرمی
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار