×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» جالب ترین ها » اسباب‌بازی چندش‌آور برای دوستداران جوش چرکی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۷:۲۶

 کد خبر: 50020

اسباب‌بازی چندش‌آور برای دوستداران جوش چرکی

برترین‌ها: اگر عاشق ترکاندن جوش‌های چرکی هستید و آرزو می‌کنید یک روز یک جوش خیلی بزرگ را فشار دهید، احتمالا عاشق این اسباب بازی عجیب می‌شوید که احساس ترکاندن و خالی کردن جوش‌های بزرگ چرکی را برایتان بازسازی می‌کند.     سال ۲۰۱۷ سال فیجت اسپینر‌ها بود، اما احتمال سال ۲۰۱۸ سال «پاپ ایت پال»‌ها […]

برترین‌ها: اگر عاشق ترکاندن جوش‌های چرکی هستید و آرزو می‌کنید روز جوش خیلی بزرگ فشار دهید، احتمالا عاشق این اسباب بازی عجیب می‌شوید که احساس ترکاندن و خالی کردن جوش‌های بزرگ چرکی برایتان بازسازی می‌کند.

 

 

سال ۲۰۱۷ سال فیجت اسپینر‌ها بود، اما احتمال سال ۲۰۱۸ سال «پاپ ایت پال»‌ها خواهد بود، یک قطعه سیلیکونی شبیه قسمتی بدن که ماده لزج چندش‌آوری پر شده و کاربرانش اجازه می‌دهد جوش‌های ساختگی را فشار داده و محتویات آن را خالی کنند. این اسباب بازی ۱۵ جوش دارد و با فشار دادن آن‌ها می‌توانید احساس لذتبخش خارج کردن چرک جوش را تجربه کنید. بهتر اینکه یک بطری چرک مصنوعی همراه این وسیله که می‌توانید با آن دوباره این اسباب بازی سیلیکونی را پر کنید.

 

اسباب بازی چندش آور برای دوستداران جوش چرکی 

شاید این وسیله بسیاری افراد منزجرکننده باشد، اما افراد زیادی هم هستند که عاشق این عادت چندش آور هستند. حتما چنین افرادی را میان اطرافیانتان دارید که دوست دارند هر نقطه سیاه کوچکی که روی صورتتان می‌بینند فشار دهند، برای این که از دست آن‌ها راحت شوید می‌توانید این اسباب بازی را برایشان تهیه کنید که ۲۰ دلار قیمت دارد.

 

اسباب‌بازی چندش‌آور برای دوستداران جوش چرکی 

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : جالب ترین ها , سرگرمی
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار