×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» جهانگردی » فیلم: بلندترین بنا‌ها و سازه‌های دنیا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۴:۵۹

 کد خبر: 48452

فیلم: بلندترین بنا‌ها و سازه‌های دنیا

پفکستان- احسان درخشنده: یکی از برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگریِ شهرهای مختلف، بنا‌ها، سازه‌ها و آسمان‌خراش‌های بلند هستند. این اماکنِ مرتفع، معمولاً‌ باعث فخر و مباهات ساکنان شهر هستند و جدای از جنبه‌های کاربردی خود، وجاهتی خاص به این شهرها می‌بخشند.   این مسئله به قدری حائز اهمیت است که عامه‌ی مردم، برخی از شهرهای دنیا را […]

پفکستان- احسان درخشنده: یکی برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگریِ شهرهای مختلف، بنا‌ها، سازه‌ها آسمان‌خراش‌های بلند هستند. این اماکنِ مرتفع، معمولاً‌ باعث فخر مباهات ساکنان شهر هستند جدای از جنبه‌های کاربردی خود، وجاهتی خاص این شهرها می‌بخشند.

 

این مسئله به قدری حائز اهمیت که عامه‌ی مردم، برخی از شهرهای صرفاً به واسطه‌ی مرتفع‌ترین برج‌ها و آسمان‌خراش‌های آن‌ها می‌شناسند؛ به عنوان مثال، یکی از اصلی‌ترین نمادهای شهرِ تهران برج «میلاد» که ارتفاعی معادل ۴۵ متر دارد و بلندترین برج محسوب می‌شود.

عنایت به توضیحات فوق، این بخش قصد داریم شما را بلندترین بناها و سازه‌های دنیا آشنا سازیم. مشاهده‌ی ویدئوی زیر می‌توانید نسبت به مرتفع‌ترین سازه‌های ساخته‌ی بشر شناخت مختصر پیدا کنید. ما همراه باشید.

 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

 

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : جهانگردی , گردشگری
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار