×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » جهانگیری:نجات خدمه نفتکش، در اولویت است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۵

 کد خبر: 44711

جهانگیری:نجات خدمه نفتکش، در اولویت است

خبرگزاری تسنیم: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در این تماس تلفنی که صبح امروز (یکشنبه) انجام شد،‌ با تاکید بر اهمیت نجات خدمه و سرنشینان نفتکش «سانچی» خاطرنشان ساخت؛ باید با هماهنگی بیشتر با کشورهای چین، کره جنوبی و ژاپن عملیات امداد و نجات سرعت بیشتری پیدا کند. معاون اول رئیس جمهور از دکتر […]

خبرگزاری تسنیم: اسحاق جهانگیری اول رئیس جمهوری این تماس تلفنی که صبح امروز (یکشنبه) انجام شد،‌ تاکید بر اهمیت نجات سرنشینان «سانچی» خاطرنشان ؛ باید با هماهنگی بیشتر با کشورهای چین، کره جنوبی ژاپن عملیات امداد نجات سرعت بیشتری پیدا کند.

معاون اول رئیس جمهور از دکتر ربیعی عنوان رییس کمیته رسیدگی حادثه این نفتکش که کشور چین سفر کرده ، خواست تا با توجه به پیدا شدن جعبه سیاه کشتی علت حادثه را تا روشن شدن همه ابعاد ماجرا پیگیری کند.

اسحاق جهانگیری با اشاره به نگرانی و انتظار مردم به ویژه خانوادههای خدمه کشتی برای امداد و نجات آن عزیزان،‌ تصریح کرد،‌ باید همه امکانات و ظرفیت سیاسی و لجستیک کشور در این خصوص بسیج شود.

ربیعی نیز در این تماس تلفنی گزارشی از آخرین وضعیت کشتی حادثه دیده و اقدامات انجام گرفته برای خاموش کردن آتش و تسریع در عملیات نجات را به اطلاع معاون اول رییس جمهور رساند.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار , اخبار سیاسی
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار