×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » جهانگیری:نجات خدمه نفتکش، در اولویت است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۵

 کد خبر: 44711
 5 بازدید

جهانگیری:نجات خدمه نفتکش، در اولویت است

خبرگزاری تسنیم: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در این تماس تلفنی که صبح امروز (یکشنبه) انجام شد،‌ با تاکید بر اهمیت نجات خدمه و سرنشینان نفتکش «سانچی» خاطرنشان ساخت؛ باید با هماهنگی بیشتر با کشورهای چین، کره جنوبی و ژاپن عملیات امداد و نجات سرعت بیشتری پیدا کند. معاون اول رئیس جمهور از دکتر […]

خبرگزاری تسنیم: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری این تماس تلفنی که صبح امروز (یکشنبه) انجام شد،‌ با تاکید بر اهمیت نجات و سرنشینان «» خاطرنشان ساخت؛ باید با هماهنگی بیشتر با کشورهای چین، کره جنوبی و ژاپن عملیات امداد و نجات سرعت بیشتری پیدا کند.

معاون اول رئیس از دکتر ربیعی به عنوان کمیته رسیدگی به حادثه این نفتکش که به کشور چین است، خواست تا با توجه به پیدا شدن جعبه سیاه کشتی علت حادثه تا روشن شدن همه ابعاد ماجرا پیگیری کند.

اسحاق جهانگیری با اشاره به نگرانی و انتظار مردم ایران به ویژه خانوادههای خدمه کشتی برای امداد و نجات آن عزیزان،‌ تصریح ،‌ باید همه امکانات و ظرفیت سیاسی و لجستیک کشور در این خصوص بسیج شود.

ربیعی نیز در این تماس تلفنی گزارشی از آخرین وضعیت کشتی حادثه دیده و اقدامات انجام گرفته برای خاموش کردن و تسریع در عملیات نجات را به اطلاع معاون اول رییس جمهور رساند.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار , اخبار سیاسی
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلافروش ویلا