×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» جالب ترین ها » ۵۰ دقیقه کار کنید و یک وعده غذای رایگان بخورید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۵:۵۳

 کد خبر: 44643

۵۰ دقیقه کار کنید و یک وعده غذای رایگان بخورید

برترین‌ها: پول کافی برای خرید یک وعده غذای گرم ندارید؟ اگر در رستوران میرای شوکودو در توکیو غذا بخورید مشکلی برایتان پیش نمی‌آید. رستوران «میرای شوکودو» از افتتاح آن در سال ۲۰۱۵ به مشتریان اجازه می‌دهد ۵۰ دقیقه در آن کار کنند تا یک وعده غذای گرم از این رستوران کوچک دریافت کند که در […]

برترین‌ها: پول کافی برای خرید یک وعده گرم ندارید؟ اگر رستوران میرای شوکودو توکیو غذا مشکلی برایتان پیش نمی‌آید. رستوران «میرای شوکودو» از افتتاح آن در سال ۲۰۱۵ مشتریان اجازه می‌دهد ۵۰ در آن کنند تا یک وعده غذای گرم از این رستوران کوچک دریافت کند که در واقع فقط ۱۲ صندلی دور یک کانتر کوچک دارد.

 

 

«کوبایاشی»، صاحب رستوران که قبلا مهندس نرم افزار بوده، این سیستم را به عنوان بخشی از مفهوم رستوران منبع باز (open source) خود می‌بیند که مشارکت مشتریان به کسب کار کمک می‌کند. این ایده در حال کار بر روی یک وبسایت آموزش آشپزی به ذهن او رسید. او تشویق همکارانش تصمیم گرفت کار مهندسی نرم افزار را ترک کند یک رستوران باز کند.

اکنون بعد از گذشت دو سال، این رستوران هیچ کارمند دائمی ندارد و بیش از ۵۰۰ نفر در یک شیفت کاری او کمک می‌کند و به ازای کارشان یک وعده غذا دریافت می‌کنند. شیفت ناهار شامل ثبت سفارش، تمیز کردن میز‌ها و 30; است در حالی که شیفت شب بیشتر شامل نظافت است. از دانشجویانی که به دنبال پس انداز پولشان هستند تا معلمان بازنشسته که در دهه ۵۰ زندگی خود امیدوارند وارد صنعت موادغذایی شوند، همیشه یک فرد جدید در آشپزخانه او وجود دارد و این برای کوبایاشی لذتبخش است.

 

 ۵۰ دقیقه کار کنید و یک وعده غذای رایگان بخورید

او از این سیستم برای ارتباط با افراد گرسنه‌ای استفاده می‌کند که در غیر این صورت نمی‌توانستند غذای گرم بخورند. اما مشارکت او با دیگران محدود به یک وعده غذای نمی‌شود. او حتی امور مالی رستورانش را با مردم در میان می‌گذارد و ایده‌های آن‌ها را بهتر کردن آن می‌پذیرد. این موضوع نه تنها به او کمک می‌کند، بلکه منبع راهنمایی برای کسانی است که علاقمندند رستوران خود را باز کنند.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : جالب ترین ها , سرگرمی
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار