×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » مرد بوکانی، ۳ قلوهای خود را سر راه گذاشت!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۶:۵۶

 کد خبر: 31806

مرد بوکانی، ۳ قلوهای خود را سر راه گذاشت!

روزنامه ایران نوشت: مرد دو زنه بوکانی برای فرار از مسئولیت نگهداری سه قلوهایش، هر سه آنها را سر راه گذاشت. خالد احمد نژاد، رئیس اداره بهزیستی بوکان-آذربایجان غربی- گفت: «پدر این سه قلوهای ۲۰ روزه به علت اختلاف با همسر دومش، سه نوزاد بیگناه را در یکی از کوچه‌های بوکان رها کرده بود. این […]

روزنامه نوشت: مرد دو زنه بوکانی برای فرار از مسئولیت نگهداری سه قلوهایش، هر سه آنها را سر راه گذاشت.

خالد احمد نژاد، رئیس اداره بهزیستی بوکان-آذربایجان غربی- : «پدر این سه قلوهای ۲۰ روزه علت اختلاف همسر دومش، سه نوزاد بیگناه را یکی از کوچه‌های بوکان رها کرده بود. این سه قلوها حال حاضر حال مساعدی دارند در بیمارستان شهید قلی پور بوکان بستری هستند.

 

با توجه به اینکه هویت این خانواده مشخص است در صورتی که دادگاه رأی به بازگرداندن آنها به خانواده‌شان بدهد آنها تحویل پدر و مادرشان می‌شوند اما در غیر این صورت اداره بهزیستی سرپرستی آنها را برعهده می‌گیرد  اما احتمال بازگرداندن آنها به والدین‌شان بیشتر است.

بررسی‌ها نشان داده پدر این سه قلوها از همسر اولش سه فرزند بزرگ دارد اما حاضر نیست از سه قلوهای زن دومش نگهداری کند. مادر این سه قلوها در یکی از شهرهای اطراف استان زندگی می‌کند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اخبار حوادث
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار