×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » توطئه برای قتل هولناک شوهر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۶:۳۵

 کد خبر: 31796

توطئه برای قتل هولناک شوهر

خبرآنلاین نوشت: پرونده زنی که همسرش را به قتل رسانــــده و طــــوری صحنه سازی کرده بود که ماجرا به گونه ای دیگر به نظر برسد، وارد مرحله تازه ای شد. چندی قبل پلیس فارس در جریان مرگ مردی میانسال در یکی از محله های شهر قرار گرفت. تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که برادر […]

خبرآنلاین نوشت: پرونده زنی که همسرش قتل رسانــــده طــــوری صحنه سازی کرده بود که ماجرا به گونه ای دیگر به نظر برسد، وارد مرحله تازه ای شد.

چندی قبل پلیس فارس در جریان مرگ مردی میانسال در یکی محله های شهر قرار گرفت. تحقیقات اولیه حاکی آن بود که برادر این مرد نخستین کسی بوده که جسد وی روبهرو شده و پلیس را خبر کرده است.

 

این مرد تحت تحقیق قرار گرفت و گفت که همسر برادرش گوید که فردی پس از ورود به منزل شوهرش را به قتل رسانده است.پرونده با عنوان مرگ مشکوک به دادسرا ارسال و رسیدگی به آن شروع شد. همزمان جسد قربانی نیز به پزشکی قانونی منتقل شد تا بررسیهای تخصصی راز مرگ این مرد را فاش کند.

ساعت ها از این جنایت گذشت تا اینکه پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار بازپرس جنایی قرار گرفت. با توجه به سرنخ های به دست آمده از پزشکی قانونی خواسته شد مشخص کند علت دقیق مرگ چه بوده است.

نتیجه پزشکی قانونی مشخص که قربانی به دلیل خفگی جان خود را از دست داده است از این رو تحقیقات پیرامون این موضوع متمرکز شد.

با این گزارش، همسر قربانی به دادسرا احضار شد تا بار دیگر از وی تحقیق شود. آنچه از نظر قاضی عجیب بهنظر میرسید، اینبود که چطور مردی وارد منزل آنها و باعث مرگ مرد میانسال شده و کسی مقاومتی برای این قتل نکرده است.

 

وقتی دستور احضار همسر وی صادر شد ماموران با خبر شدند که از زمان جنایت، وی متواری شده است از این رو احتمال دادند که نامبرده در قتل همسرش دخالت داشته است. به همین دلیل تحقیقات در این رابطه متمرکز شد تا توانستند ردی از این زن را در بوشهر به دست آورند. با شناسایی مخفیگاه این زن ماموران برای وی به استان همجوار رفته و نامبرده را دستگیر کردند.

وقتی زن در دادسرا حاضر شد، بازپرس پرونده از او درخصوص قتل پرسید و وی توضیح داد که مردی پس از ورود به منزلشان همسرش را به قتل رسانده است.

در چنین شرایطی بازپرس مطمئن شد که اگر حرفهای این زن درست باشد، میبایست سرنخی از آن مرد در اختیار ماموران قرار می داد و به همین دلیل دستور بازداشت وی را صادر کرد و او به آگاهی منتقل شد. پس از چند ساعت بازجوییدر نهایت وی که چارهای جز بیان حقیقت نداشت لب به بیان حقیقت گشود و به قتل همسرش اعتراف کرد.

 

او گفت: مدت ها از ازدواج من و همسرم می گذشت در این مدت به شدت با هم اختلاف داشتیم.تا جایی که چندبار کارمان به درگیری و ضرب و شتم کشیده شد. از دستش خسته شده بودم به همین دلیل دنبال فرصتی بودم که او را به قتل برسانم از این رو چند روز قبل از جنایت نقشه قتل را با مردی که با او آشنایی داشتم مطرح کردم و تصمیم گرفتیم در یک روز مناسب نقشه را عملی کنیم.

روز جنایت او به منزلمان آمد و در یک موقعیت مناسب شوهرم را خفه کردیم. سپس جسد را آنجا رها کرده و متواری شدیم. با اعتراف این زن ماموران همدست وی را نیز دستگیر کردند. این دو متهم در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کردند. بدین ترتیب با درخواست اولیای دم مبنی بر مجازات متهمان این پرونده برای صدور حکم نهایی به دادگاه ارسال شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اخبار حوادث
ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار